ПАО ПОТПИС У ТОРИНУ! Миљеник навијача Јувентуса продужио уговор
Италијански фудбалер Мануел Локатели продужио је уговор са Јувентусом до 30. јуна 2030. године, саопштио је вечерас клуб из Торина.
ФОТО: IMAGO / imago sportfotodienst / Profimedia
Локатели (28) је члан Јувентуса од 2021. године и за то време одиграо је 224 утакмице у свим такмичењима и забележио девет голова и 17 асистенција.
"Сви се сец́амо када је Мануел, по доласку 2021. године, са великим емоцијама рекао да је одувек био навијач Јувентуса. Продужетак сарадње представља природан наставак раста његовог лидерства на терену, несаломивог црно-белог духа, у потпуном заједништву са вредностима и амбицијама нашег клуба", рекао је извршни директор Јувентуса Дамијен Комоли.
Италијански фудбалер је током каријере играо још и за Милан и Сасуоло.
Јувентус се налази на четвртом месту на табели Серије А са 60 бодова, а у недељу ће дочекати Болоњу у 33. колу.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РАТ ЗА ФИНАЛЕ: Енглеска против Аргентине у новом поглављу једног од највећих ривалстава светског фудбала!
Једно од највећих ривалстава у историји светског фудбала добија ново поглавље. Енглеска и Аргентина састају се у полуфиналу Светског првенства 2026, а победник спектакла у Атланти избориће велико финале где га чека Шпанија.
15. 07. 2026. у 07:30
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)