"ОРЛИЋИ" ПОКАЗАЛИ ЗУБЕ СТАРИЈЕМ РИВАЛУ: Србија ремизирала са Киргистаном

Млада фудбалска репрезентација Србије (У21) одиграла је данас у Анталији нерешено 2:2 против селекције Киргистана (У23) у пријатељској утакмици.

ОРЛИЋИ ПОКАЗАЛИ ЗУБЕ СТАРИЈЕМ РИВАЛУ: Србија ремизирала са Киргистаном

FOTO: FSS

Србија је повела у 13. минуту голом Јована Мијатовића, после слободног ударца Матије Митровића.

Кудерет Искандарбеков је у 43. минуту искористио одбијену лопту после одбране голмана Србије Луке Лијескића и погодио за изједначње.

Митровић је голом из слободног ударца у 64. минуту донео нову предност Србији, а коначан резултат поставио је Султан Боколеев из слободног ударца у 72. минуту.

Србија и Киргистан ће 31. марта одиграти још једну пријатељску утакмицу у Антаљи.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

СТРАШАН МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!