КАКАВ ШОК У ЛИГИ ШАМПИОНА: Манчестер сити разочарао, изгубио од Бодо Глимта
ЈОШ једном је Манчестер сити разочарао своје навијаче. "Грађани" су као гости поражени у 7. колу Лиге шампиона од Бодо Глимта са 3:1.
FOTO: Tanjug/AP
Екипи из Енглеске је ово био други везани пораз, а вероватно су сви очекивали лако победу, посебно да се покаже реакција након пораза од Манчестер јунајтеда (0:2).
Домаћину је два минута било потребно да све реши. Каспер Хех је у 22. и 24. минуту тресао мрежу ривала за великих 2:0.
Иако се очекивала реакција Ситија, уследио је нови шок. Предност је дуплирао Јонас Хауге у 58. минуту. Наду "грађанима" донео је Рајан Шерки у 60.
Ипак, то је било све од тима Пепа Гвардиоле који су морали да честитају вицешампиону Норвешке.
Сити после ове утакмице заузима шесто место са 13 бодова, док је Бодо Глимт на 27. позицији са шест.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
ЗВЕЗДА МОЖЕ ДИРЕКТНО У ОСМИНУ ФИНАЛА ЛИГЕ ЕВРОПЕ: На њој је да победи Селту, а за остало ћемо видети...
Црвена звезда у четвртак увече дочекује Селту на "Стадиону Рајко Митић" (21.00) у једној од кључних утакмица лигашке фазе Лиге Европе, у тренутку када је борба за пласман у нокаут рунду изузетно згуснута. Српски шампион се налази на 11. месту са 13 освојених бодова, док су гости из Галиције три позиције ниже са само бодом мање.
29. 01. 2026. у 07:00
АУСТРАЛИЈАН ОПЕН 2026: Новак Ђоковић понижен као никада пре!
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 су прилично неочекиване.
29. 01. 2026. у 13:10
СПАС У 10 СЕКУНДИ: Како сами себи можете да помогнете у случају срчаног удара
ИНФАРКТ је један од најчешћих узрока изненадне смрти, и то све чешће код младих особа.
29. 01. 2026. у 07:41
Коментари (0)