"СУДБИНА ЈЕ ТАКО ХТЕЛА...." ТСЦ се огласио поводом смрти оца Звездана Терзића

Новости онлајн

14. 12. 2025. у 13:30

Тужна вест ове суботе задесила је породицу Терзић, пошто је преминуо отац генералног директора ФК Црвена звезда Звездана Терзића. Тим поводом огласио се и ТСЦ.

СУДБИНА ЈЕ ТАКО ХТЕЛА.... ТСЦ се огласио поводом смрти оца Звездана Терзића

ФОТО: Приватна архива

Саопштење клуба из Бачке Тополе преносимо у целости:

- Јован Терзић је био дугогодишњи председник фудбалског клуба АИК из Бачке Тополе (данасњи ТСЦ) у време када је клуб играо значајну улогу на просторима велике Југославије. 

Судбина је тако хтела да у дану када га пратимо на његов вечни починак његов клуб игра као домаћин у Бацкој Тополи против Црвене звезде, клуба који предводи његов син Звездан Терзић. 

ФОТО: Приватна архива

У знак сећања на бившег председника ТСЦ пре утакмице ће се одржати минут ћутања - саопштили су Бачкотополчани.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗВЕЗДА МОЖЕ ДИРЕКТНО У ОСМИНУ ФИНАЛА ЛИГЕ ЕВРОПЕ: На њој је да победи Селту, а за остало ћемо видети...

ЗВЕЗДА МОЖЕ ДИРЕКТНО У ОСМИНУ ФИНАЛА ЛИГЕ ЕВРОПЕ: На њој је да победи Селту, а за остало ћемо видети...

Црвена звезда у четвртак увече дочекује Селту на "Стадиону Рајко Митић" (21.00) у једној од кључних утакмица лигашке фазе Лиге Европе, у тренутку када је борба за пласман у нокаут рунду изузетно згуснута. Српски шампион се налази на 11. месту са 13 освојених бодова, док су гости из Галиције три позиције ниже са само бодом мање.

29. 01. 2026. у 07:00

Коментари (0)

ХЛАДАН ТУШ ИЗ БАРСЕЛОНЕ: Евролига задала ударац Звезди и Партизану, ово се „вечитима” неће свидети!