ГДЕ ЈЕ АНДРИЈА МАКСИМОВИЋ? Менаџер српског фудбалера открио шокантне ствари, а тичу се и Црвене звезде
НАЈАВЉЕН је као нови Лионел Меси, неки су чак помињали да је бољи и од Ламина Јамал, али Андрија Максимовић је од одласка у Немачку потпуно нестао.
ФОТО: ФК Црвена звезда
Шта се дешава са српским вундеркиндом открио је његов менаџер Зоран Стојадиновић који је истакао да су Лајпцигу сви презадовољни Максимовићем.
- Људи у Лајпцигу су презадовољни са Максимовићем. Међутим, морате да имате једну ствар на уму, он је из Звезде отишао са 65 килограма, према свим мерењима његова идеална тежина је 74 до 75 килограма. Сад је на 71,5. Када је била репрезентативна пауза дошао је у Београд на два дана, види се да га има. Још је у том специјалном програму, рекли су му да би током децембра могао да добије већу минутажу. Ја верујем у њега, његов осећај за игру, то што има у глави. Само је његова физичка конституција била спорна. Али раде на томе, Немци су то... Имају специјалан програм. Цео дан је на стадиону, баве се његовом исхраном - изјавио је Стојадиновић.
Поменуо је и агент српског фудбалера Црвену звезду, али у негативном контексту.
- Он је сада тамо радио зубе. Причао сам пре неки дан са Терзом (Звездан Терзић прим.аут) и негде сам му саопштио да је то пропуст Звездине медицинске службе. Отишао је у Немачку са разваљеном вилицом. Стално је имао проблеме, упале, прехладе, вирусе... Не кажем да су зуби само утицали на то, али имали су велики утицај.
Препоручујемо
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
ПРЕДРАГ МИЈАТОВИЋ ОСТАО У ШОКУ НА СЕДНИЦИ УПРАВЕ ФК ПАРТИЗАН! После дербија, на важну тему - једини дигао руку "за", сви остали - ОДБИЛИ!
Најновије вести везане за ФК Партизан свакако нису онакве какве би "гробари" желели.
26. 02. 2026. у 13:10
ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)
АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.
26. 02. 2026. у 16:48
Коментари (0)