ЧЕЛСИЈУ ПРИЈАЛА ПАУЗА: "Плавци" наставили победнички низ у Премијер лиги

ФУДБАЛЕРИМА Челсија пријала је репрезензатитвна пауза, пошто су у 12. колу Премијер лиге као гости савладали Барнли са 2:0.

ЧЕЛСИЈУ ПРИЈАЛА ПАУЗА: Плавци наставили победнички низ у Премијер лиги

FOTO: Tanjug/AP/Martin Rickett

Није ово било лака утакмица за "плавце", али успели су да освоје три бода и стигну до трећег везаног тријумфа у првенству.

Изабраници Енца Мареске су до предности дошли у 37. минуту преко Педра Нета. То је уједно био коначан исход првог полувремена.

Меч је био отворен до само краја, но све дилеме око победника отклонио је Енцо Фернандез поготком у 88. минуту.

Челси се после овог тријумфа пробио на друго место на табели са 23 бода. Барнли је на 17. месту са 10.

Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЗВЕЗДА ЗАПОЧИЊЕ ОДБРАНУ ТИТУЛЕ: Новајлију очекује паклена атмосфера на Маракани

ЗВЕЗДА ЗАПОЧИЊЕ ОДБРАНУ ТИТУЛЕ: Новајлију очекује "паклена" атмосфера на Маракани

НАКОН вишемесечног чекања коначно почиње Суперлига Србије, а први меч одиграће акутелни шампион Црвена звезда и новајлија Мачва који се састају на "Стадиону Рајко Митић" од 20 часова.

17. 07. 2026. у 07:00

Коментари (0)

ГЛАВНА НАГРАДА: Ексклузивно путовање у земљу новог светског првака