ОДЛУКА СУПЕРЛИГЕ СРБИЈЕ: Ево када ће Раднички 1923 одиграти два меча која су одложена због смрти Младена Жижовића
Утакмица Младост – Раднички Крагујевац, која је прекинута у 42. минуту после трагичне вести да је преминуо тренер гостујућег тима Младен Жижовић, биће одиграна до краја 3. децембра.
FOTO: A. Ilić
Због губитка тренера Раднички је одложио и меч наредног кола против Чукаричког, а тај дуел ће бити одигран у време одигравања мечева Купа Србије 17 децембра, пошто су обе екипе испале из истог па се неће поклапати термини.
Бонус видео: ЧИЈЕ ЈЕ КОСОВО? Малишани Црвене звезде су у Москви овако реаговали на повике руских навијача (ВИДЕО)
Препоручујемо
"АУ, К'О АВИОН, БРАТЕ!" Црвена звезда представила ново појачање (ВИДЕО)
18. 11. 2025. у 14:44
ЈОКИЋ И ДЕНВЕР У НЕВЕРИЦИ! Бивши Николин тренер Мајкл Мелоун има нови посао - и то који!
18. 11. 2025. у 12:10
МИЛАНЕЗИ ОВЕ СЕЗОНЕ НЕ ЗНАЈУ СА НОВАЈЛИЈАМА У ЛИГИ: Један податак ипак радује навијаче - ево шта се последњи пут десило у шампионској сезони
СA жељом да увећа предност на врху табеле Серије А, Милан ће наставити борбу за Скудето у недељу поподне, када на стадиону "Ђузепе Меаца" дочекује Сасуоло.
14. 12. 2025. у 07:00
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)