УСПЕШАН ДЕБИ: Горан Стевановић победом почео мандат на клупи Таџикистана
СРПСКИ фудбалски стручњак Горан Стевановић дебитовао је данас победом на клупи Таџикистана пошто је његова селекција код куће савладала Малдиве са 2:0 у квалификацијама за Азијски куп нација.
FOTO: Небојша Параушић
Домаћина је у вођство у 8. минуту довео Шакрон Самијев, а коначан резултат је поставио Шервони Мабатшојев голом у 30. минуту.
Таџикистан после три одиграна кола има седам бодова на табели Групе А, колико имају и Филипини. Наредни меч ова репрезентација игра 14. октобра кад ће гостовати Малдивима.
Пласман на Азијски куп нација који се одржава 2027. године у Саудијској Арабији обезбедиће само победник групе.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА почетак нове радне недеље смо вам спремили следеће предлоге.
26. 01. 2026. у 07:00
ОТКРИВЕНО! Ево зашто Душан Мандић и Милош Ћук нису били на пријему код председника Александра Вучића после Европског првенства у ватерполу!
Србија и Мађарска одиграле су узбудљиво финале Европског првенства у ватерполу 2026. у Београду, а по завршетку те утакмице и титуле која је припала "делфинима", за њих је приејм организовао српски председник, Александар Вучић. На том пријему није било двојице златних ватерполиста.
26. 01. 2026. у 19:49
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)