ЧУВЕНИ НАПАДАЧ ВЕРУЈЕ У ВЛАХОВИЋА: И даље је сјајан играч, прави разлику у Серији А
ЛЕГЕНДАРНИ италијански фудбалер Антонио ди Натале говорио је о Јувентусу и српском нападачу Душану Влаховићу.
FOTO: Tanjug/AP/Marco Alpozz
Бивши нападач Удинезеа је навео разлог зашто сматра да "стара дама" не може да освоју Скудето.
- Недостаје хијерархије. Дејвид и Опенда су такође дошли из других лига, потребно је мало времена. И ја сам у Удинезеу имао саиграче различитих националности, али они који су имали квалитет – напредовали су. Можда не одмах, али временом јесу - рекао је Ди Натале за "Тутоспорт".
Нема дилему ко би требало да буде први нападач клуба из Торина.
- Влаховић, без икакве сумње. Био је изванредан у Фиорентини и сваке године откако је дошао у Јуве постиже двоцифрен број голова. Никада неће давати 30 голова по сезони, али је и даље сјајан играч, неко ко прави разлику у Серији А - закључио је бивши репрезентативац Италије.
Подсетимо, Јувентус се после шест кола у Серији А налази на петом месту на табели са 12 бодова, има три мање од водећег Наполија.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
КОЛАПС РУСКЕ ТЕНИСЕРКЕ! Цео свет гледа и не верује шта је радила у Кини (ВИДЕО)
08. 10. 2025. у 11:31
ЗВЕЗДА МОЖЕ ДИРЕКТНО У ОСМИНУ ФИНАЛА ЛИГЕ ЕВРОПЕ: На њој је да победи Селту, а за остало ћемо видети...
Црвена звезда у четвртак увече дочекује Селту на "Стадиону Рајко Митић" (21.00) у једној од кључних утакмица лигашке фазе Лиге Европе, у тренутку када је борба за пласман у нокаут рунду изузетно згуснута. Српски шампион се налази на 11. месту са 13 освојених бодова, док су гости из Галиције три позиције ниже са само бодом мање.
29. 01. 2026. у 07:00
АУСТРАЛИЈАН ОПЕН 2026: Новак Ђоковић понижен као никада пре!
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 су прилично неочекиване.
29. 01. 2026. у 13:10
СПАС У 10 СЕКУНДИ: Како сами себи можете да помогнете у случају срчаног удара
ИНФАРКТ је један од најчешћих узрока изненадне смрти, и то све чешће код младих особа.
29. 01. 2026. у 07:41
Коментари (0)