ПЕШИЋ ГА ПРЕПОРУЧИО ЗВЕЗДИ, А ОН СЕ ОГЛАСИО: Тренер Порта открио да ли је било разговора са црвено-белима
ЦРВЕНА звезда игра против Порта у 2. колу Лиге Европе. Пред утакмицу је говорио тренер португалског тима Франческо Фариоли.
ФОТО: Новости
Открио је и да ли се чуо са Божидаром Бандовићем, бишим стратегом Војводине, од кога је узео број телефона кад је водио Ајакс у дуелу са Новосађанима 2024. године.
- Нисмо причали о Звезди, али сам тада отишао да му честитам. Током тих утакмица, видели смо организовани тим, имали су другачије опције на лопти и ван ње... После утакмице сам се руковао са тренером због тога. Причали смо након тога током сезоне, али знам да ствари нису ишле најбоље по њега, али то је фудбал... - рекао је Фариоли.
Он је добио још једно питање од српских медија, а тицало се бившег играча црвено-белих, Александра Пешића са којим је имао одличну сарадњу у турском Карагумруку.
Фудбалер Ференцвароша је недавно истакао у разговору за "Моззарт спорт" да је предложио Звезди да доведе Фариолија за тренера.
- Пешић је играч који је постигао пуно голова и уживао сам у том времену у којем сам био са њим. Био је добар спонзор за мене када су други клубови звали, али ствари су отишле на други страну. Уживам у меморијама које сам створио са играчима, прво у људским, али касније у спортским конекцијама - закључио је италијански стручњак.
Подсетимо, утакмица Порто - Црвена звезда игра се у четвртак од 21 сат на стадиону "Драгао".
Бонус видео: ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Страхиња Тривковић дипломата знања и спорта
Препоручујемо
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
КРВАВА ДРАМА ЧУВЕНОГ СРБИНА У РУСИЈИ! Разбили му главу, завршио на свим насловним странама Руске Федерације, ево шта о свему каже! (ВИДЕО)
Најновије вести из Русије тичу се једног Србина, и то не било ког. А и не из било ког разлога: лекари су му се борили за живот, а он се и даље ничега не сећа!
23. 03. 2026. у 15:36
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)