ДОМАЋИ ФУДБАЛ СЕ ВРАЋА! Црвена звезда дочекује Раднички 1923, Партизан гостује ОФК Београду

У наредна три дана биће одиграно 10. коло Суперлиге Србије, фудбалери Црвене звезде дочекаће крагујевачки Раднички, док ће Партизан гостовати ОФК Београду.

ДОМАЋИ ФУДБАЛ СЕ ВРАЋА! Црвена звезда дочекује Раднички 1923, Партизан гостује ОФК Београду

FOTO: Arhiva novosti

Први меч 10. кола СЛС на програму је сутра од 18 часова у Сурдулици, а састаће се Радник и ИМТ.

Фудбалери Јавора ће у суботу од 17.30 часова у Ивањици дочекати Раднички из Ниша. ОФК Београд ће у Зајечару од 18.30 сати играти са Партизаном, док ће Војводина у Новом Саду од 19.30 часова дочекати Железничар.

Фудбалери ТСЦ-а ће у недељу од 16 часова у Бачкој Тополи играти са Новим Пазаром, док ће сат касније састати Спартак - Напредак и Младост - Чукарички.

Последњи меч 10. кола СЛС на програму је у недељу од 19 часова на стадиону "Рајко Митић" у Београду где ће Црвена звезда дочекати Раднички из Крагујевца.

Прво место на табели СЛС држи Црвена звезда са 21 бодом уз седам утакмица, док је Партизан други са 19 из осам мечева.

Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА! Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала

"ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА!" Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала

Бивши норвешки фудбалер Алф-Инге Халанд, отац звезде "викинга" Ерлинга Халанда, огласио се на друштвеним мрежама након испадања Норвешке од Енглеске, и то прозвавши судије.

12. 07. 2026. у 12:30

Коментари (0)

ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ СРЕЋНИ ЉУДИ? Морала сам да побегнем...