А ПРЕД ВЕЧИТИ ДЕРБИ... Ево шта се десило на стадиону ФК Партизан

Партизан и Црвена звезда играју вечити дерби, а црно-бели су саопштили важне вести својим навијачима пред тај мегдан.

А ПРЕД ВЕЧИТИ ДЕРБИ... Ево шта се десило на стадиону ФК Партизан

Фото: ФК Партизан

Саопштење клуба из Хумске преносимо у целости:

"Отворена нова продавница ФК Партизан
 

Испод трибине на северној страни стадиона у Хумској свечано је пуштена у рад реновирана продавница Фудбалског клуба Партизан, а част да пресече врпцу имала је потпредседница клуба задужена за пословна питања, Милка Форцан.

Клупски шоп је реновиран и проширен три пута, па тако сада заузима 80 метара квадратних и сви навијачи црно-белих у њему ће моћи да пронађу брендиране производе вољеног клуба.
Продавница је тематски подељена у две целине, у једној се налазе производи компаније Каппа техничког спонзор Парног ваљка, а у другом комплетан програм црно-белих.

Расим Љајић и Милка Форцан на отварању нове Партизанове продавнице / FOTO: FK Partizan

- Данас смо се свечано окупили да отворимо нову реновирану продавницу са новим асортиманом производа. Ово је наставак бројних напора које улажемо на обнови инфраструктуре клуба, а пред нама је још много посла, како овде на стадиону, тако и у спортском центру у Земуну – истакла је Милка Форцан.

Имајући у виду да се у суботу, 20. септембра на стадиону у Хумској игра 177. вечити дерби, потпредседница Партизана је имала важну поруку за све навијаче нашег, али и свих осталих клубова.

- Користим ову прилику да апелујем на све да се насиље над онима који носе обележја фудбалских клубова смањи. Није уопште битно о ком тиму је реч. Пред нама је вечити дерби и ово је можда тренутак да се скрене пажња на све оно што се дешава у последње време и да сви зајендо утичемо да се немиле сцене зауставе – рекла је Милка Форцан.

Детаљ са отварања нове Партизанове продавнице на стадиону у Хумској / FOTO: FK Partizan

Сви производи доступни у новој Партизановој продавници могу се купити и онлине на сајту Partizanshop", истичу црно-бели.

Бонус видео: Шампиони у фокусу: Хаџи Пурићи и 300 медаља шампиона знања

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! Гаучоси након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.

04. 07. 2026. у 02:46

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.

01. 07. 2026. у 22:00

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ОВДЕ ЈЕ СВЕ ПОЧЕЛО, ОВДЕ СЕ И ЗАВРШИЛО... Најбољи стрелац у историји Бразила, Нејмар, опростио се од репрезентације у сузама (ФОТО)