КАКАВ ОБРТ! Црвена звезда уместо у ОФК Београд пустила најбољег стрелца лиге у Шпанију

Новости онлине

04. 09. 2025. у 09:00

ЈОШ један Србин на Пиринејима.

КАКАВ ОБРТ! Црвена звезда уместо у ОФК Београд пустила најбољег стрелца лиге у Шпанију

FOTO: M. Vukadinović

Огњен Теофиловић (18) се преселио у Шпанију и потписао четворогодишњи уговор са трећелигашем Лугом као слободан играч.

Високи нападач је требало да оде у ОФК Београд где би се калио у сениорској конкуренцији, али је дошло до преокрета и скроз је напустио Маракану.

Прошле сезоне је у Омладинској лиги Србије био најбољи стрелац са 23 гола и освојио је титулу, а за сениоре је дебитовао у Купу Србије против ОФК Београда.

Бонус видео: ЧИЈЕ ЈЕ КОСОВО? Малишани Црвене звезде су у Москви овако реаговали на повике руских навијача (ВИДЕО)

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

Аудио БМ слушни апарати – гратис батерије за целу годину