САГА ЛУКА ЈОВИЋ ЈЕ ГОТОВА! Марко Николић приволео бившег фудбалера Црвене звезде да каријеру настави у Грчкој
Српски нападач Лука Јовић званично је постао нови фудбалер АЕК-а из Атине, саопштио је грчки клуб.
Foto: Printskrin/AEK_FC_OFFICIAL
Јовић је ставио параф на двогодишњи уговор по којем ће зарадити укупно шест милиона евра. Ту плату има још само Ентони Марсијал, док је мало испод Ерик Ламела, који ће ускоро напустити клуб.
Јовић (27) је играчку каријеру почео у Црвеној звезди, а потом је наступао за Бенфику, Ајнтрахт, Реал и Фиорентину, а последње две сезоне је био члан Милана.
За репрезентацију Србије одиграо је 45 утакмица и постигао је 11 голова.
Бонус видео: Кад је Хумска пуна, а "гробари" из срца певају на сав глас...
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју
ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.
12. 03. 2026. у 06:30
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)