ТУГА: Умро 16-месечни син фудбалера, он то сазнао на ручку са саиграчима - клуб услед шока повукао драстичан потез

Новости онлине

29. 07. 2025. у 17:24

Тужне вести задесиле су свет фудбала.

ТУГА: Умро 16-месечни син фудбалера, он то сазнао на ручку са саиграчима - клуб услед шока повукао драстичан потез

Фото: Free Images Pixabay

Велика трагедија погодила је италијански друголигашки клуб ФК Бари.

Четрнаестомесечни син нападача Матијаса Верета је преминуо.

Клуб је потврдио ову тужну вест, изражавајући искрено саучешће свом играчу и његовој породици у овом болном тренутку.

„Не можемо да пронађемо речи да изразимо нашу тугу због вести која нас је дубоко потресла“, навео је клуб у званичном саопштењу, а преноси "Вечерњи лист".

„Председник Луиђи Де Лаурентис, тренери, цео тим, управа и сви запослени у 'Бјанкоросима' су уз Верета и његову породицу у једном од најтежих тренутака које родитељи могу да доживе, изненадној смрти детета.“

Према писању Газете дело спорт, трагедија се догодила у Белгији, где живи Веретова породица.

Дечак, Елиот Шарл, хоспитализован је са вирусном инфекцијом, али се његово здравствено стање брзо погоршало и то драстично.

Нажалост, преминуо је неколико дана касније.

Разарајућа вест стигла је до Верета док је ручао са остатком тима.

То сазнање га је потпуно сломило, а председник Де Лаурентис га је лично одвезао до аеродрома како би што пре могао да отпутује кући, у Белгију.

Из поштовања према играчу и његовој породици, клуб је одмах обуставио припреме које су се одвијале у Рокарасу, преноси поменути медиј.

Подсећање: Ин мемориам - Синиша Михајловић

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

МИШЉЕЊА СУ ОПРЕЧНА: Да ли заиста овај језик користи највише пословних људи?