ЗВЕЗДА НА НОГАМА: Арнаутовић доводи италијанског репрезентативца?

Александар Илић
Александар Илић

24. 07. 2025. у 18:24

Марко Арнаутовић представљен је као нови фудбалер Црвене звезде, а на конференцији з а медије дао је једну занимљиву изјаву која се тиче репрезентативца Италије и фудбалера Интера.

ЗВЕЗДА НА НОГАМА: Арнаутовић доводи италијанског репрезентативца?

ФОТО: М. Вукадиновић

Током опширног разговора са новинарима Арнаутовић је рекао да му је по потписивању Николо Барела упутио позив. 

- Баш сам испричао брату, ја када сам потписао, одмах ме је звао Николо Барела, рекао ми је да му је увек био сан да види Маракану. Ништа ово не лажем, могу да ти покажем поруке. Рекао сам му да сада играм овде и да може да дође. Биће и Николо Барела овде, не као играч, него као навијач. Или можда? Можда - рекао је Арнаутовић.

Ипак, тешко је очекивати да ћемо видети везисту Интера као играча у црвено-белом јер је заменик капитена вицешампиона Европе.

Има уговор до лета 2029. године и део је тима још од лета 2019. године.

Не пропустите: Звезда представила највеће појачање у 21. веку

Подсећање: Ин мемориам - Синиша Михајловић

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.

12. 03. 2026. у 06:30

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Биће сензација НБА драфта, шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)