СРБИН ПРЕЛОМИО! Вања Маринковић Савић повукао радикалан потез пред трансфер каријере
Српски голман Вања Милинковић-Савић ће овог лета напустити Торино.
FOTO: Tanjug/AP/Alberto Gandolfo
За њега је интересовање показивало неколико екипа из Премијер лиге, али ће остати у Италији.
Наиме, он је близу Наполија, а сјајни чувар мреже је повукао конкретан потез да се трансфер реализује. Србин је тражио да не тренира са екипом како би смањио ризик од повреде.
Проблем за Наполи може да буде што у трансфер жели да се укључи Интер. Клуб из Милана тражи замену за Јана Сомера који је имао неколико понуда, а с обзиром на године које има, требао им дугорочније решење.
Са друге стране, Торино је већ пронашао замену на голу у виду Франка Израела који долази из шампиона Португалије Спортинга из Лисабона.
Препоручујемо
СРБИН ПРЕД ТРАНСФЕРОМ КАРИЈЕРЕ! Милинковић-Савић потписује за шампиона државе
16. 07. 2025. у 14:15
СРБИН ОДЕ НА ОСТРВО! Бивши репрезентативац Србије на корак од Премијер лиге
07. 07. 2025. у 11:29
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)
Хрватска је данас у центру пажње љубитеља фудбала.
21. 03. 2026. у 19:44
Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)
У балистичком ракетном нападу на Димону, град на југу Израела, повређено је 47 људи, који су запослени у болници. Већина повреда је узрокована шрапнелима, према израелској служби за хитне случајеве Маген Давид Адом. Димона се налази око 13 километара од нуклеарног истраживачког центра Негев.
21. 03. 2026. у 21:44 >> 22:08
Коментари (0)