"ВЕЛИКА МИ ЈЕ ЧАСТ ШТО САМ ТУ!" Борац из Бања Луке промовисао новог тренера
Фудбалски стручњак Винко Мариновић нови је тренер Борца, саопштио је данас клуб из Бањалуке.
FOTO: EPA
Мариновић (54) ће по трећи пут постати тренер Борца, након што је Младен Жижовић пре три дана поднео оставку после елиминације од Санта Коломе у квалификацијама за Лигу конференције.
Нови тренер Борца је на промоцији истакао да су циљеви у предстојећем мандату шампионска титула и пехар у Купу БиХ.
- Велика ми је част што сам поново на челу Борчевог тима. Ово је један од најтрофејнијих и најбољих тимова у БиХ, а кад то кажем, онда знам да морам да дам све од себе. У овај посао улазим са једном максималном посвећеношћу, енергијом и професионалношћу. Заједно са својим сарадницима даћу све од себе да Борац и даље буде препознатљив по свом такмичарском духу и да остваримо све зацртане циљеве - рекао је Мариновић, а преноси сајт клуба.
Борац ће 27. јула играти против Рудара из Приједора у првом колу првенства БиХ.
Бонус видео: Несвакидашња сцена, "ујединили" се "гробари" и "делије" после дербија
Препоручујемо
"УКРАДЕНО КОСОВО, ТУРСКА, АЛБАНИЈА..." Пољаци спремају хаос у Новом Пазару
21. 07. 2025. у 13:30
ИТАЛИЈА У НЕВЕРИЦИ: Јаник Синер има нову девојку, шта мислите одакле је? (ФОТО)
21. 07. 2025. у 12:33
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за петак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
31. 07. 2026. у 06:30
АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!
Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.
23. 07. 2026. у 21:53
РИБЕ САМЕ МАСОВНО ИСКАЧУ ИЗ ДУНАВА: Људи не верују шта се десило код Смедерева (ВИДЕО)
НА ДУНАВУ, у непосредној близини Смедеревске тврђаве, забележен је призор који се не виђа сваког дана.
28. 07. 2026. у 19:54 >> 20:05
Коментари (0)