САДА И ЗВАНИЧНО! Наполи жели да одбрани "Скудето", стигао нападач
Италијански фудбалер Лоренцо Лука прешао је из Удинезеа на позајмицу у Наполи, саопштено је данас.
FOTO: EPA
Како се наводи на сајту Наполија, клуб је у обавези да по истеку позајмице откупи италијанског фудбалера.
Лука (24) је прошле сезоне постигао 14 голова на 36 утакмица за Удинезе у свим такмичењима.
Италијански фудбалер је током каријере играо за Вићенцу, Палермо, Пизу и Ајакс. Он је уписао пет утакмица у дресу репрезентације Италије.
Наполи, који је актуелни шампион Италије, играће 23. августа против Сасуола у првом колу Серије А.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
"ШТА ХОЋЕТЕ, ГРОБАРИ"? Бивши играч Партизана брутално одговорио навијачима српског клуба
18. 07. 2025. у 07:56
ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: "Жута хорда" се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг
БАЈКОВИТА европска прича Боде глимта наставља се у среду увече, када норвешки шампион дочекује Спортинг из Лисабона у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Стадион "Аспмира" биће поприште новог европског спектакла, а домаћин се нада да може да настави сензационалан поход кроз елитно такмичење.
11. 03. 2026. у 07:00
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)