ДЕБИ ИЗ СНОВА ЗА МИЉЕНИКА НАВИЈАЧА ПАРТИЗАНА: Немања Николић уписао хет-трик на премијери у дресу новог клуба

Филип Милошевић

15. 07. 2025. у 15:51

Миљеник навијача Партизана Немања Николић прешао је из Хумске у тајландски Бурирам овог лета, а у Азији је већ показао класу, пошто је на дебитантском мечу постигао хет-трик.

ДЕБИ ИЗ СНОВА ЗА МИЉЕНИКА НАВИЈАЧА ПАРТИЗАНА: Немања Николић уписао хет-трик на премијери у дресу новог клуба

ФОТО: М. Вукадиновић

Реч је о пријатељском дуелу против Сабаха из Малезије који је окончан убедљивом победом Бурирама од 8:2, а 32-годишњак из Краљева забележио је хет-трик.

Популарни Таки ушао је у другом полувремену, а за округло 20 минута је тресао је мрежу три пута, у 68, 75. и 88. минуту.

БОНУС ВИДЕО: Чудо од спортског објекта - Национални стадион у Србији

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
САКРАМЕНТО ЛЕЖИ НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса

САКРАМЕНТО "ЛЕЖИ" НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса

НОВО доминантно издање најбољег кошаркаша данашњице очекујемо на вечерашњем мечу Сакрамента и Денвера који се састају у "Голден 1 центру" четири сата после поноћи.

11. 12. 2025. у 13:30

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Зашто је трансплантација обрва толико популарна међу женском популацијом?