ОЗБИЉАН ПРОБЛЕМ ЗА АЛ ИТИХАД: Предраг Рајковић пропушта Суперкуп Саудијске Арабије

Часлав Вуковић

13. 07. 2025. у 14:00

ФУДБАЛЕРЕ Ал Итихада ускоро очекује веома важна утакмица у Суперкупу Саудијске Арабије, али клуб из Џеде има велики проблем пред то такмичење.

ОЗБИЉАН ПРОБЛЕМ ЗА АЛ ИТИХАД: Предраг Рајковић пропушта Суперкуп Саудијске Арабије

FOTO: Tanjug/AP

Како преноси саудијска "Ал-Мадина", српски репрезентативац Предраг Рајковић није успео да се опорави од повреде и неће бити на терену у наредном периоду.

Бивши чувар мреже Црвене звезде подвргнут је хируршком захвату почетком јуна. Према информацијама поменутог извора, искусни голман пропустиће утакмице одлуке на Суперкупу Саудијске Арабије, који је на програму од 19. до 23. августа у Хонг Конгу.

Да ствар по Ал Итихад буде још лошија, Рајковић би могао да пропусти пет до осам рунди тамошњег шампионата.

Подсетимо, екипа из Џеде ће у полуфиналу Суперкупа играти против Ал Насра за који наступа легендарни Кристијано Роналдо.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“ 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: Панцери имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству

НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: "Панцери" имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству

СИГУРНИ учесник Мундијала, Немачка жели да репрезентативну паузу заврши новом победом пред својим навијачима на "МХП арени", док Гана у дуел улази уздрмана серијом лоших резултата и без много самопоуздања (20.45).

30. 03. 2026. у 11:30

Коментари (0)

НОВАК ЂОКОВИЋ СТИГАО У САРАЈЕВО, ДОШАО ДА НАВИЈА ЗА БОСНУ! Невероватна сцена...