ИЗ АРСЕНАЛА ПРАВАЦ У СРБИЈУ! Репрезентативац Сомалије потписао за Нови Пазар

Офанзиви фудбалер Абдулсамед Абдулахи договорио је сарадњу са Новим Пазаром, објавио је данас тај суперлигаш.

ИЗ АРСЕНАЛА ПРАВАЦ У СРБИЈУ! Репрезентативац Сомалије потписао за Нови Пазар

Фото архива ВН

Абдулахи (28) је са Новопазарцима потписао једногодишњи уговор.

Он је претходно у Црној Гори играо за Арсенал из Тивта, Дечић и Младост из Доње Горице. Наступао је још за ТЕЦ из Тила, Ден Бош, ротердамску Спарту и Козакен бојс у Холандији, као и за грчки Ерготелис.

Иако има и холандско држављанство, Абдулахи је одиграо девет утакмица за репрезентацију Сомалије.

Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

МОЈЕ ЈЕ ДА КАЖЕМ... Шешељ открио која четири потеза блокадери планирају