ЛИДС СВЕ ЈАЧИ: Нови члан Премијер лиге довео Исланђанина из Лила
ИСЛАНДСКИ фудбалер Габријел Гудмундсон нови је играч Лидса.
ФОТО: АП
Овај 26-годишњак ће у наредне четири године носити дрес тим са "Еланд Роуда", пошто је потписао уговор до 2029. године.
Исландски фудбалер је претходне четири године године био члан Лила, за који је одиграо 137 утакмица. Он је пре францсуког клуба наступао за Гронинген и Халмстад.
Гудмундсон је за репрезентацију Исланда одиграо 15 утакмица.
Лидс је прошле сезоне изборио пласман у Премијер лигу, а 18. августа у првом колу највишег ранга у Енглеској играће против Евертона.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
ЈАНИК СИНЕР ИМА ПРОБЛЕМ: Италијан донео неочекивану одлуку пред четвртфинале Вимблдона
08. 07. 2025. у 18:24
САБАЛЕНКА СПРЕЧИЛА СЕНЗАЦИЈУ: Белорускиња се мучила, али прошла у полуфинале Вимблдона
08. 07. 2025. у 17:45
ПОГОДИЛИ СМО КВОТУ 39! Наши типстери доминирају! Ево нових предлога за мечеве на којима верујемо да неће бити победника
ДОМИНАЦИЈА!
27. 01. 2026. у 11:30
РУСИЈА СЛАВИ: Естонија кренула да зарије нож у леђа Русима - ево шта је управо доживела
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису биле тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца, али... наставак је ипак обрадовао Русе.
27. 01. 2026. у 12:45
ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)
КАТАСТРОФАЛНО невреме које је погодило југ Италије изазвало је незапамћену штету, а најкритичније је на Сицилији, где се у граду Нишемију урушио чак четири километра дуг део литице. Због клизишта је више од хиљаду људи хитно евакуисано, јер је клизиште буквално однело земљу испод кућа.
27. 01. 2026. у 11:26
Коментари (0)