"ОКРЕНУЋЕ СЕ СВЕ!" Миљеник "гробара" се опростио од навијача и клуба
Један од најомиљенијих играча међу навијачима Партизана, Немања Никоић, на емотиван начин се опростио од клуба и "гробара".
ФОТО: М. Вукадиновић
- Драги моји Гробари. Тешко је наћи праве речи када треба да се каже збогом. Или барем – до виђења.
И без размишљања – ниједну секунду не бих мењао! Хвала вам за све. Хвала што сте ме прихватили као свог. Надам се да сам вам бар делић тога успео вратити. Жао ми је што се завршило овако… али знате већ оно – ‘ОКРЕНУЋЕ СЕ СВЕ!!!” - стоји у објави Немање Николића.
Препоручујемо
ШПАНЦИ "СКРАТИЛИ МУКЕ" ПАРТИЗАНУ: Црно-бели напокон успели да продају везног фудбалера
02. 07. 2025. у 14:06
"НЕ ИДИТЕ У СРБИЈУ"! Огласио се бивши фудбалер Партизана који је тужио клуб
02. 07. 2025. у 11:42
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СПЕКТАКУЛАРНО ФИНАЛЕ ЗАПАДА СЕ НАСТАВЉА: Оклахома и Спарси су изједначени, вечерашња пета утакмица може бити кључна
ДРАМИ у финалу Запада нема краја, Оклахома и Сан Антонио су уписали по две победе до сада, играју сјајну кошарку и очекујемо да тако наставе на вечерашњој петој утакмици која се игра у "Пејком центру" (2.30) и могла би бити круцијална за исход ове феноменалне серије.
26. 05. 2026. у 07:30
ЕНГЛЕСКА У ШОКУ: Капитен Манчестер јунајтеда се одрекао енглеског и узео РУСКО држављанство!
Најновије вести из фудбала су помало невероватне.
26. 05. 2026. у 19:49
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)