У ХУМСКОЈ ПРЕЛОМИЛИ! Партизан одбио милионе за талентованог фудбалера
НИСУ сви за продају!
FOTO: M. Vukadinović
Потпредседник Партизана Предраг Мијатовић открио је о у емисији “Индиректно код Попа и Милана” да је клуб из Хумске одбио понуду од пет милиона евра за талентованог фудбалера Огњена Угрешића.
Црно-бели остали су имуни на толики новац, који би значајно допринео стабилизацији у финансијском погледу.
- Скоро смо добили понуду за Угрешића од 5.000.000 евра… То би нам решило многе ствари, али ако престижни клуб нуди 4.500.000 евра плус бонус од пет, у наредних годину дана његова вредност могла би да нарасте. Његова излазна клаузула постављена је на 15.000.000 евра. Надам се да ћемо доћи у ситуацију да можемо да му повећамо уговор. Зашто једног дана за нашег клинца неко не би дао 20.000.000 евра, ако је Реал толико дао за Ендрик, открио је између осталог Мијатовић.
Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову
Препоручујемо
ХАОС: ФИФА суспендовала ФК Партизан, ево шта се потом десило у Хумској!
29. 06. 2025. у 16:44
"ПАРНИ ВАЉАК" СЕ ЗАХУКТАВА: Фудбалери Партизана отпутовали на "Братски куп" у Москву
28. 06. 2025. у 14:37
ЕМОТИВНО ВЕЧЕ НА "ОЛИМПИКУ": Легендарни капитен се враћа кући, навијачима Роме ће бити чудно да не бодре свог вољеног сина
ПОСЛЕДЊИ меч 17. кола Серије А доноси емотиван дуел на Олимпику, где Рома дочекује Ђенову. У центру пажње је повратак Данијелеа Де Росија у Рим, овога пута као ривала, док домаћин тражи победу којом би одржао корак за тимовима из врха табеле.
29. 12. 2025. у 09:00
МИЛИОНИ АМЕРА СУ У ШОКУ: Никола Јокић их је запањио као нико никада! (ВИДЕО)
НБА лига нема никог сличног нити ишта слично ономе што Никола Јокић изводи, а сада постоји и један неочекивани "доказ".
29. 12. 2025. у 21:00
ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да је спреман да се састане са руским председником Владимиром Путином у било ком формату, али да је за то потребно да се ''речи и дела'' руског лидера подударају.
29. 12. 2025. у 13:08
Коментари (0)