"СРЕЋАН САМ ШТО ПОНОВО МОГУ ДА ИГРАМ!" Пол Погба емотиван након потписа за Монако

ПОЛ Погба поново може да игра фудбал. Суспензија је Французу је истекла и постао је нови фудбалер Монака. Први пут се и огласио од када је потписао за тим из Кнежевине.

СРЕЋАН САМ ШТО ПОНОВО МОГУ ДА ИГРАМ! Пол Погба емотиван након потписа за Монако

ФОТО: Профимеда

- Срећан сам што могу поново да обучем дрес и заиграм. Част ми је и задовољство да играм за Монако. Ово је први корак. Желим да осетим терен, да се вратим у најбољем могућем маниру. Тренирати сам две године – не може да се пореди као рад са групом - почео је Погба разговор за званични сајт Монака и додао:

- Причао сам са директорима и све је прошло добро. Срећан сам што играм у Француској, желим ад оставим траг у Лиги 1. Желим да ме навијачи заволе - подвукао је Погба.

Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ