"МЕЧЕВИ У МОСКВИ СЈАЈНА ПРИЛИКА ДА СЕ МЛАДИ ИГРАЧИ ПОКАЖУ!" Благојевић пред мечеве Партизана на "Братском купу" у Русији
Тренер Партизана Срђан Благојевић изјавио је да ће утакмице на "Братском купу" у Москви да буду сјајна прилика за младе фудбалере "црно-белих" да се покажу у правом светлу.
ФОТО: ФК Партизан
Партизан ће 1. јула од 18 часова на стадиону "ВЕБ арена" одиграти меч против ЦСКА. "Црно-бели" ће се потом три дана састати са Динамом на "ВТБ арени".
- Градимо млад тим, са просеком од свега 22 године, и сигурно је да ће нашим играчима много значити да се одмере са врхунским противницима попут ЦСКА и Динама. Ове утакмице су сјајна прилика да се млади фудбалери покажу у правом светлу, али пре свега да се квалитетно припреме за оно што нас очекује у квалификацијама за европска такмичења - рекао је Благојевић на свечаној конференцији за медије у Москви.
Поред Благојевића на конференцији за медије су говорили тренери свих клубова учесника "Братског купа" и то Фабио Целестини (ЦСКА), Валери Карпин (Динамо Москва) и Симо Крунић (ОФК Београд).
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)