СВЕТ ЈЕ У НЕВЕРИЦИ: Лионел Меси проговорио о Роналду, оставио све без текста
ЛИОНЕЛ Меси и Кристијано Роналдо важе за најбоље фудбалере 21. века, а Аргентинац је после утакмице са екипом Портоа говорио о односу са португалским фудбалером.
ФОТО: ЕПА
Месијев Интер из Мајамија је победио Порто, а актуелни светски шампион са Аргентином прокоментарисао је другу половину највећег ривалства у историји фудбала, а можда и свих спортова:
- Имам велико поштовање према Кристијану Роналду. Дивим му се и свему што је остварио у својој каријери и што и даље чини, пошто је и даље на елитном нивоу. Наше ривалство је било искључиво на терену, вођено нашим жељама да дамо све од себе за наше тимове. Ван терена, ми смо обични људи. Иако нисмо пријатељи у традиционалном смислу, јер немамо додирних тачака, увек је постојало заједничко поштовање између нас - истакао је Лео Меси.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
МИРОТИЋ КВАРИ ПОСАО ПАРТИЗАНУ: Због овога би план црно-белих могао да пропадне
21. 06. 2025. у 09:43
ШОК ЗА ДОМАЋИНА: Тунишани бацили на колена Американце, навијачи остали у неверици
21. 06. 2025. у 08:48
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ! Ево ТИП тикета за понедељак
ЗА почетак нове радне недеље смо вам спремили следеће предлоге.
08. 06. 2026. у 07:30
НИШТА ОД ЕВРОПЕ! Ево где ће Душан Влаховић наставити каријеру!
Растанак српског репрезентативца са Јувентусом не довооди се у питање.
07. 06. 2026. у 16:15
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)