ФУДБАЛСКИ ЗЕМЉОТРЕС! Партизан хоће играча Манчестер ситија
НЕМА спавања у Хумској.
FOTO: FK Partizan
Пред управом Партизана је озбиљан задатак, створити респектабилан тим који би био бар конкурентан Црвеној звезди, јер последњих година се у Србији све свело на једно име, а то је ривал са Маракане.
У складу са тим црно-бели челници су бацили око на све стране. Једна од жеља је и Филип Стевановић, како пише "Мердијанспорт". Продао је Партизан – 1. јануара 2021. године – Филипа Стевановића у Манчестер Сити за 8.500.000 евра, али каријера некадашњег вундеркинда црно-белих није кренула у добром смеру.
ФОТО: М. Вукадиновић
Ипак, верују и даље у Хумској у Стевановића и према сазнањима Меридиан спорта – желе овог лета да га врате у клуб.
Фудбалер рођен 2002. године је и даље део система Манчестер Ситија, али није у плановима Грађана. Претходну сезону је провео у Ломелу за који је на 10 мечева уписао гол и асистенцију, али је од марта ван терена због повреде колена.
Челници Партизана упркос томе верују да би Стевановић могао да доживи другу младост у Хумској и врати каријеру на прави пут. Момак из Ариља има уговор до лета 2026. године, али вероватно му Енглези не би правили проблем око промене средине.
Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову
Препоручујемо
КАКАВ УДАРАЦ ЗА ПАРТИЗАН! Расим Љајић о одласку капитена из Хумске као и његовој замени
18. 06. 2025. у 11:26
ДОМИНАЦИЈА СЕ НАСТАВЉА: Одговор за Николу Јокића не постоји!
НЕВЕРОВАТНУ сезону игра најбољи кошаркаш данашњице, а ново сјајно издање очекујемо на вечерашњем мечу Нагетса и Тимбервулвса који затварају божићни програм у "Бол арени" (4.30).
25. 12. 2025. у 14:00
"РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ!" Владимир Путин издао наређење
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је прошла кроз многе међународне санкције, од којих је већи део њих и даље на снази. Једна заједничка ствар за оне које се тичу спорта је - забрана истицања руске заставе. А то руски председник Владимир Путин не гледа благонаклоно.
24. 12. 2025. у 19:50
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (0)