ШОК ЗА СРБИНА! Ђорђе Петровић био јунак у Тирани, па сазнао катастрофалне вести
ПОСЛЕ среће, стигла је неочекивана туга.
ФОТО: ЕПА
Иако је био јунак меча против Албаније, када је одбранио пенал, то очигледно није довољно да се Ђорђе Петровић нађе на списку Челсијевих играча, који путују у Америку на предстојеће Светско клупско првенство.
То је одлучио менаџер Плаваца Енцо Мареска, који се ипак одлучио за голмане Роберта Санчеза и Филипа Јоргенсена, као и за младог чувара мреже Мајка Пендерса, који је откупљен прошлог лета, али је остао на каљењу и Генку.
Енглески медији истичу да Челси за Петровића очекује барем 30.000.000 евра, јер је Србин изузетно цењен на тржишту.
Као његова нова дестинација спомињао се Монако, све остало је у домену гласина, односно није било потврда о конкретним потезима.
Петровић се већ доказао се у Француској, памте га и у Премијер лиги, тако да понуда сигурно неће мањкати.
Осим српског голмана, Мареска је прецртао и Рахима Стерлинга, Жоаа Феликса и Аксела Дисасија, који такође нису отпутовали са екипом у САД.
Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА!" Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала
Бивши норвешки фудбалер Алф-Инге Халанд, отац звезде "викинга" Ерлинга Халанда, огласио се на друштвеним мрежама након испадања Норвешке од Енглеске, и то прозвавши судије.
12. 07. 2026. у 12:30
ТЕНИС СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ! Вимблдон добио шампиона, финале у Лондону решено преокретом!
У финалу 139. Вимблдона, италијански тенисер Јаник Синер победио је Александера Зверева из Немачке резултатом 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. у 20:55
САДА И ЗВАНИЧНО! Душан Алимпијевић продужио уговор до 2028. године
Сада је стигла и потврда, Душан Алимпијевић, продужио је уговор са Бешикташем до 2028. године.
12. 07. 2026. у 18:26
Коментари (0)