ВЕЛИКИ ПОСАО НОВЕ УПРАВЕ ПАРТИЗАНА: Гајас Захид продужио уговор са црно-белима

Филип Милошевић

09. 06. 2025. у 20:25

Норвешки фудбалер Гајас Захид продужио је уговор са Партизаном до јуна 2026. године уз могућност продужења сарадње на још 12 месеци, саопштио је вечерас вицешампион Србије.

ВЕЛИКИ ПОСАО НОВЕ УПРАВЕ ПАРТИЗАНА: Гајас Захид продужио уговор са црно-белима

FOTO: FK Partizan

Захид (31) је у Партизан стигао у августу 2023. године.

- Одлични креативац је због повреде ноге задобијене на мечу против Радничког 1923 у новембру прошле године, а потом и операције, пропустио целу пролећну полусезону, али је сада спреман да се стави на располагање тренеру Срђану Благојевићу - саопштено је из Партизана.

FOTO: FK Partizan

Захид је за Партизан одиграо 50 утакмица, а постигао је 10 голова уз 11 асистенција.

- Изузетно сам срећан што ћу и даље носити дрес Партизана. Осећам се одлично, повреда је прошлост и једва чекам да се поново вратим на терен. Радујем се што ћу бити са играчима са којима сам наступао прошле године и верујем да ћемо ове сезоне успети да изборимо пласман у групну фазу европског такмичења - рекао је Захид уз напомену да је спреман да својим искуством помогне младим играчима који тек улазе у први тим.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској

ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској

Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.

22. 01. 2026. у 07:00

ГРОБАРИ У ШОКУ, ДЕЛИЈЕ У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!

"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!

Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.

22. 01. 2026. у 19:38

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

ГРОБАРИ У ШОКУ, ДЕЛИЈЕ У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!