ЧИСТКА! Манчестер јунајтед објавио ко све напушта клуб после катастрофалне сезоне у Премијер лиги

Новости онлине

09. 06. 2025. у 22:30

Најновије вести везане за Премијер лигу су прилично интересантне.

ЧИСТКА! Манчестер јунајтед објавио ко све напушта клуб после катастрофалне сезоне у Премијер лиги

ФОТО: ЕПА

Наиме, дански фудбалер Кристијан Ериксен, Швеђанин Виктор Линделоф и некадашњи репрезентативац Северне Ирске Џони Еванс напустиће 30. јуна Манчестер јунајтед, саопштио је данас енглески клуб.

У саопштењу се наводи да уговори тројици фудбалера истичу 30. јуна и да управа не рачуна на њих у наредној сезони.

Еванс (37) је био члан Манчестер јунајтеда од 2006. до 2015. године, а у клуб са Олд трафорда се вратио 2023.

Ериксен (33) је у овај клуб стигао 2022. године, док је Линделоф (30) био члан Јунајтеда од 2017.

Подсетимо, недавно је, 21. маја, Манчестер јунајтед изгубио финале УЕФА Лиге Европе, и то од Тотенхем Хотспура резултатом 1:0.

Што се првенства тиче, завршили су на 15. месту на табели Премијер лигие, што је Јунајтедова најгора лигашка сезона од испадања из елитног енглеског такмичења у сезони 1973/1974.

Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!

КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!

ГРАДСКИ ривали Атлетико Мадрид и Реал Мадрид поново ће укрстити копља, овога пута у полуфиналу Суперкупа Шпаније (20.00) који се и ове године одржава Џеди. Улог је огроман, финале против Барселоне и прилика за први трофеј у 2026. години.

08. 01. 2026. у 08:00

Коментари (0)

СУПРУГА ГОРАНА КИЧИЋА: Природна лепотица - ретко се појављује у јавности (ФОТО)