ВЕЛИКИ ЈУБИЛЕЈ КАПИТЕНА: Најбољи стрелац у историји Србије игра у уторак свој 100. меч!
КАПИТЕН фудбалске репрезентације Србије Александар Митровић ће у Лесковцу против Андоре да одигра свој 100. меч за А тим. Најбољи стрелац у историји наше селекције је дебитантски наступ имао 7. јуна 2013. године у поразу Србије од Белгије (1:2) у Бриселу када га је покојни селектор Синиша Михајловић уврстио у стартну поставу, као најистуренијег нападача.
ФОТО: ЕПА
Митровић је већ у свом трећем наступу за Србију, у семптембру исте године против Хрватске у Београду дао свој први гол за коначних 1;1.
Од тада до данас Митровић је чак 59 пута тресао противничке мреже и постао један од љубимаца навијача наше рперезентације.
Иначе, рекордер по броју наступа за Србију је доскорашњи капитен Душан Тадић који има 11 наступа за "орлове". Затим следе Бранислав Ивановић са 105, Дејан Станковић са 103, па Саво Милошевић са 102 меча. Од уторка увече Александар Митровић улази у овај својеврсни фудбалски "клуб 100".
Препоручујемо
КАКВА ДРАМА! Никола Јокић је опет исписао историју НБА лиге, а онда...
25. 03. 2026. у 06:48
БОЛЕСНИЦИ! Ево шта су Црногорци урадили пред меморијал "Андрија Делибашић" (ВИДЕО)
25. 03. 2026. у 06:34
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
ХРВАТСКА У НЕВЕРИЦИ: Ево шта су Српкиње урадиле у Дубровнику
Најновије вести из Хрватске тичу се - Србије.
24. 03. 2026. у 19:20
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)