НОВИ ПОТРЕС У СРПСКОМ ФУДБАЛУ: УЕФА (ОПЕТ) сумња на регуларност у Суперлиги
ТЕК што је пре неколико недеља стављена тачка на утакмицу Текстилац - ИМТ (1:2) која је окарактерисана од стране УЕФА као сумњива, клубу из Оџака је одузето шест бодова, а стижу нове оптужбе
Foto: Profimedia
Овог пута Текстилац се нашао под лупом УЕФА за утакмицу са Чукаричким, сазнаје Спорт Клуб.
У питању је утакмица претпоследњег кола, 36. рунде у плеј-ауту, у којем су Брђани као гости савладали екипу из Оџака са 3:0.
Ипак, УЕФА је послала документацију у ФСС у којој се тврди да је евидентиран велики број уплата на победу гостију, као и да ће се меч завршити са најмање три постигнута гола.
Случај је стигао на сто комесара за интегритет Богдана Ђурђевића, од њега се очекује даље поступање.
Препоручујемо
НЕЗАПАМЋЕН ШАМАР ХРВАТИМА! Хтели да изиграју цео свет, па добили бруталну казну
27. 05. 2026. у 10:12
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КО ЋЕ СЕ РАДОВАТИ У ЛАЈПЦИГУ? Глазнер јури трећи трофеј са Паласом, Рајо први европски у историји клуба
ФИНАЛЕ Лиге конференција биће одиграно вечерас у Лајпцигу, а копља ће укрстити тимови за које се очекивало да догурају далеко, Кристал палас и Рајо Ваљекано.
27. 05. 2026. у 07:00
ЕНГЛЕСКА У ШОКУ: Капитен Манчестер јунајтеда се одрекао енглеског и узео РУСКО држављанство!
Најновије вести из фудбала су помало невероватне.
26. 05. 2026. у 19:49
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)