ПОВРАТАК У ИТАЛИЈУ: Филип Костић ће играти на клупском првенству света
ЈУВЕНТУС ће јачи него што је сад отићи на клупско првенство света, пошто су се двојица фудбалера вратила у клуб из Торина.
FOTO: Tanjug/AP
У питању су Филип Костић и Данијеле Ругани. Ову вест потврдио је спортски директор "старе даме" Кристијано Ђунтоли.
- Филип Костић и Данијеле Ругани ће се вратити и играти на Светском клупском првенству. Имамо много повреда. Такође, причамо са другим клубовима о Коло Муанију и Ренату Веиги. Желимо да урадимо добар посао на турниру - рекао је Ђунтоли.
Српски фудбалер је ову сезону провео као позајмљен играч Фенербахчеа. Он је у турском тиму у свим такмичењима наступио 33 пута, уз два поготка и осам асистенција
Подсетимо, Светско клупско првенство почиње 14. јуна и трајаће до 14. јула и игра се у 11 градова широм Америке.
БОНУС ВИДЕО: Чудо од спортског објекта - Национални стадион у Србији
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)