РАСПРОДАТО! Огласио се ФСС - улазница више нема

Марко Паунић
Марко Паунић

20. 05. 2025. у 08:33

Све улазнице за финалну утакмицу Купа Србије Војводина - Црвена звезда су распродате, саопштио је ФСС.

РАСПРОДАТО! Огласио се ФСС - улазница више нема

Фото: Н. Параушић

Утакмица ће се играти пред око 10.000 људи, колико је званични капацитет стадиона под Краљевицом у Зајечару.

Вероватно ће капацитет за мало бити смањен из безебдносних разлога, али свакако ово ће бити рекордан посета на стадиону у Зајечару.

Прошле сезоне је финале Купа Србије одиграно у лепој атмосфери и пред крцатим трибинама у Лозници, очекује се реприза у Зајечару.

Утакмица Војводина – Црвена звезда за трофеј игра се у среду 21. маја, од 18 часова.

Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОВРАТАК ДУШАНА ВЛАХОВИЋА! Повреда је прошлост, Србин спреман да поведе Јуве до места које води у Лигу шампиона!

ПОВРАТАК ДУШАНА ВЛАХОВИЋА! Повреда је прошлост, Србин спреман да поведе Јуве до места које води у Лигу шампиона!

ДАНАШЊИ програм Серија А затвориће Јувентус и Сасуоло који се састају на "Алијанц стадиону" од 20 часова и 45 минута. "Стара дама" се бори за место које води у Лигу шампиона и мора освајати бодове на свом терену како би се нашла међу прва четири на табели.

21. 03. 2026. у 07:20

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)