ОВО МУ НИЈЕ ТРЕБАЛО! Асистент Дејана Станковића извршио недозвољене радње - прети му још једна суспензија
Први асистент Деајана Станковића у московском Спартаку Ненад Сакић посегао је за недозвољеним радњама током меча Акрон - Спартак који је завршен тријумфом гостију од 3:2. Победоносни гол постигнут је у судијској надокнади из пенала.
ФОТО: Профимедиа
Станковић и Сакић су меч са Акроном пратили из бокса на трибинама.
Они су меч пратили из бокса пошто су суспендовани након прошлог меча због жутих картона.
Руски медији пишу, а тврдње поткрепљују и снимцима, да је Сакић путем телефонске везе дао инструкције колеги са клупе, трећем тренеру, а све то након што се прво консултовао са Станковићем који је био поред њега.
- Није смео то да ради, то је кршење правила, јер суспендовани тренер не сме да даје било какве инструкције - подсећају на прописе руски медији.
У истом тексту наведени су прописи који важе за санкционисане тренере, односн шта не смеју да раде током утакмица.
На потезу је ФС Русије који ће, извесно је, изрећи нову суспензију, врло вероватно само Сакићу, због кршења прописа с обзиром на то да је некадашњи фудбалер Звезде и Сампдорије био тај који је дао инструкције клупи.
БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА
Препоручујемо
"ЈОКИЋ НЕ ЗАСЛУЖУЈЕ МВП": Харден наљутио целу Србију пред дуел Денвера и Лос Анђелеса
19. 04. 2025. у 12:54
КАКО ЋЕ "ДЕЛИЈЕ" РЕАГОВАТИ? Петрушев жели назад у НБА, не размишља о останку у Звезди
19. 04. 2025. у 15:50
НЕ ВИЂА СЕ ОВО СВАКИ ДАН: Фудбалер играч-тренер до краја у Чемпионшипу
19. 04. 2025. у 16:35
ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на "Ђузепе Меаци"
ПОСЛЕ пораза од 3:1 у Норвешкој, Интер мора да крене у потпуни јуриш када у реваншу плеј-офа Лиге шампиона дочекао Боде глимт пред пуним трибинама чувене "Ђузепе Меаце" (21.00).
24. 02. 2026. у 07:00
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Због овога је одложена фудбалска утакмица! (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске су такве да се цео свет смеје.
24. 02. 2026. у 19:55
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)