ЛОШЕ ВЕСТИ ЗА ЛИОН: Нуама покидао лигаменте колена

Танјуг

07. 04. 2025. у 18:52

Фудбалер Лиона Ернест Нуама пропустиће остатак сезоне због тешке повреде колена.

ЛОШЕ ВЕСТИ ЗА ЛИОН: Нуама покидао лигаменте колена

Foto: Profimedia

Клуб је саопштио да је 21-годишњи Нуама покидао предње укрштене лигаменте левог колена. Он се повредио овог викенда у победи Лиона против Лила 2:1.

Шест кола пре краја француског првенства Лион је пети на табели са два бода мање од трећепласираног Монака. Прве три екипе пласираће се у Лигу шампиона.

Лион има проблема у нападу пошто је од раније повређен и Малик Фофана.

БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕМОТИВНО ВЕЧЕ НА ОЛИМПИКУ: Легендарни капитен се враћа кући, навијачима Роме ће бити чудно да не бодре свог вољеног сина

ЕМОТИВНО ВЕЧЕ НА "ОЛИМПИКУ": Легендарни капитен се враћа кући, навијачима Роме ће бити чудно да не бодре свог вољеног сина

ПОСЛЕДЊИ меч 17. кола Серије А доноси емотиван дуел на Олимпику, где Рома дочекује Ђенову. У центру пажње је повратак Данијелеа Де Росија у Рим, овога пута као ривала, док домаћин тражи победу којом би одржао корак за тимовима из врха табеле.

29. 12. 2025. у 09:00

Коментари (0)

ШОК ПРОМЕНА ПРАВИЛА ФУДБАЛА! Офсајд се мења на невероватан начин, више ништа неће бити као до сада! (ВИДЕО)