"ПРОСИНЕЧКИ НЕМА ПОЈМА": Бивши репрезентативац Босне и Херцеговине оплео по Робију
Сукоб између бившег фудбалера Босне и Херцеговине Хариса Медуњанина и некадашњег селектора Роберта Просинечког се не стишава и даље.
ФОТО: Профимедиа
Он се осврнуо на свој период у репрезентацији и начин на који је одлучио да више не буде део исте, како пишу "Вијести.ба".
Подсећања ради, пре неколико година Медуњанин је оптужио Просинечког да не зна имена од половине својих играча.
Ипак, после дужег времена, поново је Медуњанин прокоментарисао Просинечког.
- Одмах сам видио да Просинечки нема појма и шта ја имам више да тражим у тој свлачионици. Ево видим да је сад поново селектор у Црној Гори - рекао је Медуњанин.
Просинечки уписао две узастопне победе са репрезентацијом Црне Горе.
- Па добро, тешке две репрезентације је победио. Кога? Гибралтар и Фарска Острва. Нека му је са срећом. Опростио сам се више јер ме је лагао. Нисам отишао јер нисам више желео да играм за БиХ, него зато што ме је лагао. Само је требао да буде искрен,да ми каже шта је моја улога. Рекао ми је да ћу играти од првог минута против Сенегала, дошла је утакмица са Сенегалом, а ја сам поново био на клупи. Тад сам му рекао, шефе хвала на свему, ово је била моја последња утакмица - рекао је Медуњанин.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Велика руска звезда шокирала целу земљу - јавно се одрекла Русије!
30. 03. 2025. у 15:13
НИЈЕ МОГАО ДА ВЕРУЈЕ: Ево шта је Дејан Станковић доживео данас у Чеченији
30. 03. 2025. у 18:00
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)