ХРВАТ ЈЕ ЈАСАН: "Срећан сам што тренирам Душана Влаховића!"
Фудбалски клуб Јувентус сменио је тренера. Тијаго Мота је бивши, а Игор Тудор је преузео "палицу". Хрват ће покушати да клуб врати тамо где му је место - у врх италијанског фудбала.
FOTO: Tanjug/AP/Gianluca Zuddas
Тамошња фудбалска јавност посебну пажњу усмерила је на однос Тудора са Влаховићем.
- Душан је направио леп гест што се вратио раније, али није једини који је то учинио. Он је веома добар играч и срећан сам што га тренирам. Има све квалитете првокласног играча, лидер је, класа, али долази из незгодног периода. Разговарали смо и жели да се поново покрене, може да игра заједно са Коло Муанијем - рекао је нови тренер торинског клуба и додао:
- Квалитетним играчима је лако наћи улогу. Видео сам да су играчи разочарани одласком тренера, али и да су жељни да нови почетак буде што бољи.
Тудор је на задатак стигао потпуно спреман и свестан шта га очекује.
- Играчи морају да се осећају пријатно. Јуче сам чуо како ми Лилијан Тирам ковори да ако Кепрен уради нешто лоше морам одмах да га ошамарим. Знам га још када је био у Ници, снажан је, скроман и увек на располагању тренеру. Јуче сам срео Муанија, срећан сам што га имам. Прекратко сам овде да бих рекао ко су лидери, тим је млад, а у току је реорганизација. Прегршт је нових играча и то може да успори процес. Јуве не занима да ли си млад или ниси, мораш брзо да одрастеш - рекао је Хрват и додао да ће Локатели бити капитен.
НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, "трешњице" трећи узастопни тријумф на Театру снова
МАНЧЕСТЕР јунајтед ће и другог понедељка заредом спустити завесу на коло Премијер лиге, када на „Олд трафорду“ угости Борнмут (21.00) у мечу који може много да каже о стварном домету тима Рубена Аморима.
15. 12. 2025. у 09:00
ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, изнедрила је и једну несвакидашњу ситуацију која има везе са спортом. Јер, најновије спортске вести из Русије тичу се украјинске шампионке, која је осујећена у покушају терористичког напада.
14. 12. 2025. у 16:00
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)