ЖРЕБ ЗА ЛИГУ НАЦИЈА! Ево у ком се шеширу налази репрезентација Србије
После завршених двомеча, познат је списак репрезентација у све четири дивизије Лиге нација, као и шешири пред жреб, чији датум још није одређен.
FOTO: M. Vukadinović
Србија ће ривале чекати из трећег шешира, где су још селекције Белгије, Енглеске и Норвешке.
У првом шеширу су Шпанија, Немачка, Португал и Француска, у другом Италија, Холандија, Данска и Хрватска, а у четвртом, најслабијем Велс, Чешка, Грчка и Турска.
Од преосталих земаља из региона, Босна и Херцеговина, Словенија, Северна Македонија и тзв. Косово биће у „Б“ дивизији, док ће Црна Гора бити у „Ц“ дивизији.
УЕФА је најавила и да ће Лига нација поново бити последњи филтер за пласман на Европско првенство 2028. године, чији ће домаћини бити Енглеска, Шкотска, Велс и Република Ирска.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
Препоручујемо
НЕСВАКИДАШЊА СЕЛИДБА: Фенербахче не може у Истанбулу да угости Хапоел, пронађен план "Б"
13. 04. 2026. у 19:00
БУДУЋНОСТ КОШАРКЕ У СИГУРНИМ РУКАМА! Душан Алимпијевић тренер године!
13. 04. 2026. у 17:33
МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, "Богиња провинције" за место које води у Европу
ЈУВЕНТУС вечерас гостује Аталанти у једном од кључних мечева у борби за пласман у Лигу шампиона (20.45), а са само седам кола до краја сезоне оба тима су свесна да би нови кикс могао скупо да их кошта.
11. 04. 2026. у 08:00
АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!
Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.
09. 04. 2026. у 13:11
САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала
На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.
11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39
Коментари (0)