"НИСАМ СЕ РУГАО РОНАЛДУ"! Хејлунд након прославе гола против Португалије
Дански фудбалер Расмус Хејлунд рекао је да није желео да се руга свом идолу Кристијану Роналду, након што је прославио победоносни гол против Португала у четвртфиналу Лиге нација, на исти начин као што то чини чувени Португалац.
ФОТО: Профимедиа
Данска је синоћ у Копенхагену победила Португал 1:0, у првој четвртфиналној утакмици Лиге нација А голом Хејлунда у 78. минуту. Он је прославио гол онако како то Роналдо чини - скоком и узвиком "сиу".
"Нисам му се ругао или било шта друго, увек сам говорио да је имао велики значај за мене и моју фудбалску каријеру. Играм против најбољег фудбалера света, мог идола и постићи гол и то победоносни, није могло бити боље", рекао је Хејлунд за данску телевизију ТВ2, пренео је Би-Би-Си (ББЦ).
"Постићи гол против њега и Португала је огромна ствар, гледао сам га 2009. године када је постигао гол из слободног ударца, од тада сам његов навијач", додао је он.
Реванш утакмица игра се у недељу у Лисабону.
Победник ће се пласирати у полуфинале, а поражена екипа ће отићи у групу са Шкотском, Грчком и Белорусијом, у квалификацијама за Светско првенство 2026. године у САД, Канади и Мексику.
БОНУС ВИДЕО: Спортски скандал који је ушао у историју
Препоручујемо
КАКВО ВЕЧЕ ЗА СРПСКИ АЕК! Мијат Гаћиновић постигао гол какав се ретко виђа (ВИДЕО)
12. 03. 2026. у 23:00
ДУБАИ ПРЕЖИВЕО САРАЈЕВСКИ ДРАМУ: Петрушев и Аврамовић водили тим до победе
12. 03. 2026. у 22:43
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју
ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.
12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (0)