ТУГА: Умро бивши фудбалер Бајерна (18)
Млади фудбалер Гуо Ђиасјуан преминуо је у 18. години, саопштио је Бајерн из Минхена.
Фото: Принтскрин
- ФК Бајерн жали због смрти Гуо Ђиасјуана, који је преминуо са 18 година у својој родној Кини. Он је подлегао последицама тешке повреде главе након трагичне несреће током тренинг утакмице у Шпанији 6. фебруара. Мисли клуба су са породицом и пријатељима", стоји у саопштењу Бајерна.
Централни бек је био део светског тима ФК Бајерн 2023. године, што даје талентованим играчима из целог света шансу да се покажу у професионалном фудбалу.
Преминуо је у среду у болници у Пекингу, а 18-годишњаку је дијагностификована мождана смрт након што је задобио тешку повреду током пријатељске утакмице 6. фебруара у Шпанији.
Он је 14. фебруара превезен назад у Кину на лечење.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
Препоручујемо
НЕОЧЕКИВАН КИКС АРСЕНАЛА: "Тобџије" пропустиле велику прилику да озбиљно побегну Ситију
17. 01. 2026. у 21:24
ДО ТРИЈУМФА ПОСЛЕ ПРЕОКРЕТА : Фудбалери Војводине победили Левски из Софије
17. 01. 2026. у 21:13
ШПАНИЈА ЛАКО СА АУСТРИЈОМ: Победа "фурије" не одговара рукометашима Србије
17. 01. 2026. у 20:28
ПОВРАТАК НА ВРХ ИЛИ ЈОШ ЈЕДАН НЕПРИЈАТАН УДАРАЦ? ПСЖ тражи реакцију против неугодних дога на "Парку принчева“
Париз сен Жермен ће у петак увече имати прилику да се бар привремено врати на прво место Лиге 1, али задатак није ни мало једноставан јер у престоницу стиже увек опасни Лил.
16. 01. 2026. у 07:30
АУСТРАЛИЈАН ОПЕН, НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ: Роџер Федерер "сахранио" Новака Ђоковића
Најновије вести из тениса тичу се Аустралијан опена.
15. 01. 2026. у 20:15
НАЉУТИО И РУСЕ: "Милановићев коментар је врло провокативан у тренутним околностима"
РУСКИ амбасадор назвао је "провокативном" идеју хрватског председника.
17. 01. 2026. у 11:32
Коментари (0)