ТУГА У БАЊАЛУЦИ! Умро бивши фудбалер Борца после тешке болести
Некадашњи фудбалер Борца из Бањалуке, Филип Триван преминуо је после дуге и тешке болести у Универзитетско-клиничком центру Републике Српске у Бањалуци.
ФОТО: С. Мишљеновић
Филип Триван је носио дрес Борца од 1992. до 1994. године, а уз то је играо за книнску Динару, Борац из Дрвара, Приштину, Троглав из Ливна. Фудбалски клуб Борац из Бањалуке опростио се од Филипа Тривана емотивном поруком:
"Борчева фудбалска породица остала је без Филипа Тривана који нас је напустио у 55. години. На терену је пленио својим талентом, а ван терена био је омиљен међу саиграчима", написали су из Борца.
Некадашњи фудбалер рођен је 25. септембра 1970. године у Ници у Француској, а последњих неколико година је живео у Босанском Грахову одакле су корени породице Триван. Његов син Стефан је такође фудбалер и играо за неколико клубова у Републици Српској, тренутно је члан Слоге из Трна.
Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо
ПРЕОКРЕТ! Ништа од НБА Европе? Адам Силвер најављује нешто неочекивано
25. 03. 2026. у 21:51
ПЕНАЛ КОЈИ ЈЕ ПОДИГАО ПРАШИНУ У СУПЕРЛИГИ: ФСС је због овога морао да се огласи (ВИДЕО)
25. 03. 2026. у 21:20
НАВИЈАЧИ У СТРАХУ! Легендарни клуб жртва хакерског напада, запослени у паници
25. 03. 2026. у 21:05
МЕЧ ОДЛУКЕ ЗА ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ: Победа у Виторији је императив за чету Саше Обрадовића!
НАЈБТИНИЈИ меч у досадашњем току Евролиге кошаркаши Црвене Звезде одиграће вечерас у "Фернандо Буеса" арени где ће их од 20.30 угостити Басконија.
25. 03. 2026. у 11:38 >> 11:38
НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадио Рафаел Надал
Најновије вести из тениса тичу се и једног од најбољих који се икада бавио "белим спортом". Новак Ђоковић је на врху те листе, а његов "први пратилац" и, уз Роџера Федерера, највећи ривал, Рафаел Надал, данас је баш поносан.
25. 03. 2026. у 20:06
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)