"ДЕЛИЈЕ" ЋЕ ОВО ОДУШЕВИТИ: Познати глумац овако позвао навијаче на прославу јубилеја који слави Црвена звезда
Глумац и осведочени навијач Црвене звезде - Александар Радојичић је одувек истицао да нема лепших боја од црвене и беле, а поводом јубиларног 80. рођендана је говорио о историјским моментима, али и прослави која ће се одржати 16. марта на Маракани.
ФОТО: ФК Црвена звезда
- Пожелео бих Звезди срећних првих 80 година постојања, али да и у наредних 80 буде још успешнија са још више предивних момената за све нас којима је црвено-бела боја у срцу, као и да обележавамо још много оваквих јубилеја. Навијаче бих позвао да 16. марта покажу по ко зна који пут ко су најбољи навијачи на свету - рекао је Радојичић.
Осврнуо се Радојичић и на моменат који ће му заувек остати урезан у памћењу.
- Било је много момената којих могу да се сетим, али је тренутак највеће среће и еуфорије била утакмица против Салцбурга и улазак у Лигу шампиона после 26 година чекања. Тај моменат када смо постали свесни да ћемо опет бити у фудбалској елити где и припадамо бих издвојио као најпосебнији тренутак - закључио је Радојичић.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
ЛЕГЕНДА ШПАНИЈЕ БИ МОГЛА У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ: Он је кандидат да седне на клупу Тотенхема
15. 12. 2025. у 17:40
РУСИЈА ДОБИЛА ТРЕЋУ СЈАЈНУ ВЕСТ У ЈЕДНОМ ДАНУ: Ово ће многе обрадовати
15. 12. 2025. у 17:25
"ГРОБАРИ" СУ ОВО ЧЕКАЛИ ДА ЧУЈУ: Познато кад се на терен враћа Карлик Џонс
15. 12. 2025. у 17:00
СУЗЕ СРПКИЊЕ ОБИШЛЕ СВЕТ: Оно што је урадила Маја Огњеновић гануло је многе
15. 12. 2025. у 16:44
НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, "трешњице" трећи узастопни тријумф на Театру снова
МАНЧЕСТЕР јунајтед ће и другог понедељка заредом спустити завесу на коло Премијер лиге, када на „Олд трафорду“ угости Борнмут (21.00) у мечу који може много да каже о стварном домету тима Рубена Аморима.
15. 12. 2025. у 09:00
РУСКА БАБА ЗАПРЕПАСТИЛА ЦЕО СВЕТ: Има 77 година и управо је урадила - ово (ВИДЕО)
Најновије вести везане за Русију - тичу се једне баке.
15. 12. 2025. у 16:19
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)