СВИ ПУТЕВИ ВОДЕ У НИШ: Раднички дочекује Звезду, ово су цене улазница
ФУДБАЛСКИ клуб Раднички из Ниша ће у 27. колу Суперлиге Србије дочекати Црвену звезду. Меч на Чаиру игра се 8. марта од 16 часова, а организатори су објавили цене улазница као и где се могу купити.
FOTO: FK Crvena zvezda
Црвена звезда је првопласирана на табели са 74 бода, док Раднички на 11. месту има 30 бода. Пет мање од плеј-оф зоне.
Велико интересовање у Нишу влада за гостовање српског представника у Лиги шампиона, а они који са Чаира желе да гледају меч могу то урадити уколико у следећим терминима купе улазнице.
У петак 7. марта улазнице ће се продавати на билетарници на источној трибини стадиона у периоду од 10 до 18 часова (Продаја улазница за све трибине).
- благајна стадиона Рајко Митић од 11 до 17 часова
(Продаја улазница за трибину север намењену навијачима Црвене звезде).
Док ће у суботу радити благајна на источној трибини, али и она поред хале Чаир.
- благајна источне трибине Градског стадиона Чаир од 10 часова до почетка утакмице (продаја улазница за трибине југ, север, исток, запад и ложа);
- благајна хале Чаир од 10 часова до почетка утакмице
(продаја улазница за трибине север, исток, запад).
Право на бесплатан улаз имају деца до 8 година старости, играчи омладинске школе фудбала ФК "Раднички Ниш" и инвалидна лица.
Које су цене карата?
ЈУГ - 300 динара
СЕВЕР - 600 динара
ИСТОК - 800 динара
ЗАПАД - 800 динара
ЛОЖА - 2000 динара
Куповина улазница могућа је и онлајн, путем следећег линка.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Чешка урадила
05. 03. 2025. у 12:51
ФУДБАЛСКИ ЗЕМЉОТРЕС! Црвена звезда довела штопера директно из Партизана
05. 03. 2025. у 11:24
БЕОГРАЂАНИ ОСТАЛИ ЗАТЕЧЕНИ: Ево шта су "делије" урадиле на Тргу републике (ФОТО)
05. 03. 2025. у 12:11
НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, "трешњице" трећи узастопни тријумф на Театру снова
МАНЧЕСТЕР јунајтед ће и другог понедељка заредом спустити завесу на коло Премијер лиге, када на „Олд трафорду“ угости Борнмут (21.00) у мечу који може много да каже о стварном домету тима Рубена Аморима.
15. 12. 2025. у 09:00
РУСКА БАБА ЗАПРЕПАСТИЛА ЦЕО СВЕТ: Има 77 година и управо је урадила - ово (ВИДЕО)
Најновије вести везане за Русију - тичу се једне баке.
15. 12. 2025. у 16:19
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)