ДОБИО ПОЗИВ КОЈИ СЕ (НЕ) ОДБИЈА? Душан Тадић на прагу Ајакса...?

Александар Илић
Александар Илић

02. 03. 2025. у 13:12

Српски фудбалер Душан Тадић добио је позив да се на крају сезоне врати у Ајакс, клуб са којим је правио највеће успехе, али је некадашњи члан Орлова то одбио.

ДОБИО ПОЗИВ КОЈИ СЕ (НЕ) ОДБИЈА? Душан Тадић на прагу Ајакса...?

Foto: Profimedia

Како преносе турски медији, креативац Фенербахчеа је добио позав од “копљаника” да се врати, одигра још једну сезону, а потом преузме улогу тренера у омладинској школи. Међутим, наводи се да је Тадић ту опцију одбио.


Душан Тадић је од 2018. до 2023. године био члан Ајакса, направио је велике резултате са овим клубом, између осталог је играо и полуфинале Лиге шампиона, да би на лето 2023. стигао у Фенербахче.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОВРАТАК ДУШАНА ВЛАХОВИЋА! Повреда је прошлост, Србин спреман да поведе Јуве до места које води у Лигу шампиона!

ПОВРАТАК ДУШАНА ВЛАХОВИЋА! Повреда је прошлост, Србин спреман да поведе Јуве до места које води у Лигу шампиона!

ДАНАШЊИ програм Серија А затвориће Јувентус и Сасуоло који се састају на "Алијанц стадиону" од 20 часова и 45 минута. "Стара дама" се бори за место које води у Лигу шампиона и мора освајати бодове на свом терену како би се нашла међу прва четири на табели.

21. 03. 2026. у 07:20

ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)

ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и - спортске догађаје. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" везане су за Италију. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања. А руски председник Владимир Путин је због тога и те како одушевљен, те је решио да нестварне хероје хитно одликује. Пред једним од њих је и клекнуо.

19. 03. 2026. у 19:58

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута