НЕОЧЕКИВАНА ИЗДАЈА: Влаховић напушта Јувентус, појачава великог ривала
СРПСКИ фудбалер Душан Влаховић на крају сезоне напустиће Јувентус, а како преносе медији у Италији каријеру би могао да настави у редовима великог ривала - Интера.
ФОТО: Танјуг/АП
Годину дана пред истек уговора Влаховић ће по свему судећи напустити Торино, нови уговор и смањена примања је одбио, те ће клуб наводно покушати све да га се реши.
Обештећење за њега могло би да буде "само" 30.000.000 евра, а то је заинтересовало многе.
Влаховић би могао да начини велику издају и потпише за клуб из Милана. То би био потез који би свакако узбуркао Торино.
Интер ће вероватно остати без Маркуса Тирама, а Влаховића виде као идеалну замену.
- Влаховић је оно што Интер тражи. Физички је веома снажан, висок 190 центиметара и може да се уклопи одмах у тим, наводи Тутомеркато.
Душан Влаховић је у Јувентус дошао из Фиорентине у јануару 2022. године у трансферу вредном 84 милиона евра.
Укупно је у дресу "старе даме" Душан Влаховић одиграо 133 утакмице и има учинак од 55 голова и 11 асистенција.
Ко је све директно прешао из Јувентуса у Интер и обратно?
Српски репрезентативац ће тако направити историјску издају као први фудбалер Јувентуса који је у овој декади прешао директно из Јувентуса у Интер или обратно.
Пре њега то су чинили: Анђело Перуци, Фабио Канаваро, Златан Ибрахимовић, Патрик Вијера, Лусио, као и тренери Ђовани Трапатони, Марчело Липи,
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
БОЛОЊА НЕ ЗАБОРАВЉА СИНИШУ МИХАЈЛОВИЋА: Овако су прославили његов рођендан (ВИДЕО)
28. 02. 2025. у 14:30
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (0)