БОЛОЊА НЕ ЗАБОРАВЉА СИНИШУ МИХАЈЛОВИЋА: Овако су прославили његов рођендан (ВИДЕО)
Навијачи Болоње још једном су показали колико воле и поштују преминулог Синишу Михајловића.
Foto: Profimedia
Фудбалери Болоње направили су велики успех победивши екипу Милана резултатом 2:1
Искористили су прилику да прославе рођендан Синише Михајловића, који би Миха славио 20. фебруара да нас није прерано напустио.
Његови га и даље не заборављају, памте га и стално га се присећају у најбољем светлу.
Пошто нису играли ниједан меч од његовог рођендана сада су искористили прилику да га поздраве прелепим бакљадама, што су по друштвеним мрежама навијачи испратили са великим одобравањем и љубављу.
Три године након Михине смрти, Италија не заборавља фудбалског великана који је оставио неизбрисив траг у Болоњи.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РАТ ЗА ФИНАЛЕ: Енглеска против Аргентине у новом поглављу једног од највећих ривалстава светског фудбала!
Једно од највећих ривалстава у историји светског фудбала добија ново поглавље. Енглеска и Аргентина састају се у полуфиналу Светског првенства 2026, а победник спектакла у Атланти избориће велико финале где га чека Шпанија.
15. 07. 2026. у 07:30
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)