ИЗДАЈА КАКВУ ФУДБАЛ НЕ ПАМТИ! Арапи "забили нож у леђа" Александру Митровићу и то када...
АЛЕКСАНДАР Митровић је за кратко време постао икона Ал Хилала.
ФОТО: Принтскрин/Спорт клуб
Иако су у Саудијску Арабију стизале и веће звезде од Србина попут Нејмара бивши центарфор Фулама је доносио трофеје, постизао кључне голове и постао омиљени лик међу навијачима.
Подсећања ради, Митровић је уочи старта прошле сезоне стигао у Ал Хилал и одмах је постао љубимац навијача, пошто је био убедљиво најбољи стрелац тима. Где је стао прошле, популарни Митрогол је наставио и ове сезоне, све до почетка јануара, када се повредио.
Та повреда га је од терена одвојила већ месе и по дана и за сада није ни познато када ће се вратити на терен, због чега у Ријаду покушавају да му пронађу замену. Како наводе турски медији, Ал Хилал се окренуо Виктору Осимену, нападачу Наполија који је тренутно на позајмици у Галатасарају.
Као главни разлог за то се не наводи повреда Александра Митровића, већ то што клуб жели нападача већег калибра за Светско клупско првенство 2025. године.
Наиме, Арапи по сваку цену желе Нигеријца и да се уједно одрекну Србина, који их је подигао на већи ниво. Брука и срамота, за тако кратко време да Митровић од хероја клуба постане вишак и то у тренутку када се бори са повредом.
БОНУС ВИДЕО: Спортски скандал који је ушао у историју
Препоручујемо
АЛЕКСАНДАР МИТРОВИЋ ЈЕ ДУША ОВОГ ТИМА: Хилал немоћан без српског нападача
25. 02. 2025. у 12:16
ГЕНЕРАЛНА ПРОБА МУНДИЈАЛА - СТИЖУ И СРБИ! ФИФА у Америци организује клупски спектакл!
20. 02. 2025. у 18:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ФРАНУЦУЗИ У СТИЛУ ОТВАРАЈУ НОКАУТ ФАЗУ: Швеђани немају потребан квалитет да се носе са "триколорима"
ФРАНЦУСКА започиње нокаут фазу Светског првенства 2026 дуелом против Шведске на "Метлајф стадиону" (23.00), где ће бити одиграно и велико финале шампионата. "Триколори" су групну фазу завршили са максималним учинком и оправдали улогу једног од главних фаворита за освајање титуле, док су Швеђани до шеснаестине финала стигли као једна од осам најбољих трећепласираних селекција.
30. 06. 2026. у 06:30
ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: "Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!"
Фудбалери Хрватске играће у шеснаестини финала Мундијала против Португала. На папиру Кристијано Роналдо и другови су фаворити, али то ништа не мора да значи на терену. Селектор фудбалске репрезентације Хрватске Златко Далић обратио се јавности пред овај дуел.
29. 06. 2026. у 08:42
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)